środa, 4 grudnia 2013

Winter Tag 04/12/13

Witam wszystkich :) Niestety nie znalazłam chwili czasu by napisać jakiś post. Dziś wracam, miejmy nadzieje, że na dłużej. Chciałam wam jeszcze powiedzieć, ze zabrałam się za siebie, zaczęłam się odchudzać, rozsądnie odchudzać oraz dołożyłam sobie oprócz tańca, jeszcze ćwiczę w domu oraz chodzić na basen. Jeżeli byście chciały to piszcie w komentarzach mogę dodać post na temat tego.  Mam bardzo dużo pomysłów na kolejne posty. Dziś mam dla was Winter TAG, czyli dziś pokarze wam parę moich ulubieńców zimowych :)

No to zaczynamy:
1. Ulubiony zimowy lakier do paznokci.
Ja na zimie najbardziej lubię lakiery jak np. Czarny i Biały z ESSIE. Te lakiery są świetne potrafią mi się na paznokciach trzymać z jakieś 4-5 dni co jest sukcesem, również uwielbiam lakier złoty z H&M i Czerwień z ASTORA
2. Ulubione gadżety zimowe:

Jak dla mnie są to świece, dziś chce wam pokazać mój prezent który przyleciał do mnie prosto z Australii jest co świeca z GlassHouse Kyoto Camellia &Lotus można je zakupić na http://www.shop.codebloom.com.au/ jest to sklep mojej kuzynki. A 2 rzecz to są wszystkie lampki ozdobne. 


3. Ulubiony zimowy kolor do ust?
W tym roku przekonałam się do czerwonych pomadek. Podobno do tego koloru trzeba dorosnąć, widocznie ja dorosłam :) Jest to czerwień z Rimmela by Kate Moss4. Najczęściej noszona odzież w zimę?
W moim przypadku są to kurtki typu parka. Moją znacie z poprzednich postów. 


5.Ulubiony świąteczny film?
Listy do M.

6.Ulubiona świąteczna piosenka?
 Wham - last christmas. Zawsze w tym okresie ją podśpiewuje.7.Ulubiona potrawa świąteczna?
Chyba wam na to nie odpowiem, ponieważ ja jestem dziwakiem co do jedzenia i u mnie co roku jest pełno  potraw lecz dla mnie rodzice kupują paluszki rybne :)

8. Co chciałabyś dostać na święta?
Ja lubię dostawać różne Gadżety, kosmetyki, no pieniądze też się przydają :)

1 komentarz:

  1. Tez kocham te piosenke obserwuje licze narewaz jesli chcesz + http://andziablogangelika.blogspot.co.uk/

    OdpowiedzUsuń